Colombo, Sri Lanka


GAÜ SRI LANKA

GAÜ Sri Lanka yerleşkesi, Sri Lanka’nın önemli Yüksekeğitim kurumlarından biri olan Metropolitan College ile işbirliği çerçevesinde eğitim vermektedir. 1999 yılında kurulan Metropolitan College, Sri Lanka'da Uluslararası Üniversiteler ile verimli işbirliklerinin sonucu olarak saygınlığıyla tanınan Uluslararası ve Yerel pazarda çok iyi tanınan yüksek öğrenim lideridir. Metropolitan College, temel eğitim programlarından Yüksek Lisans ve Doktora programlarına kadar eğitimin tüm çekici disiplinlerinde Sri Lanka'da en geniş kapsamlı kurslar sunabilme kapasitesine sahiptir.Bu program dahilinde GAÜ öğrencileri, öğrenim süreçlerinin 1 yada 2 dönemini, çok renkli ve çekici bir bölgede geçirme olanığına sahiptirler. Gaü Sri Lanka yerleşkesinde aşağıdaki programlarda eğitim verilmektedir; Metropolitan College ve Girne Amerikan Üniversitesi 2005'ten beri akademik ortaklar.

 

 

YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI

EXECUTIVE MBA (BA)
UYGULAMALI SOSYAL PSİKOLOJİ (MSc.)
DANIŞMANLIK PSİKOLOJİSİ (MSc.)

 

 

LİSANS PROGRAMLARI

Psikoloji
İşletme
Muhasebe
Uluslararası İşletme
Tanıtım ve Pazarlama
Turizm & Konaklama İşletmeciliği
Siyaset Bilimi
Bankacılık ve Finans
Uluslararası İlişkiler
İngiliz Dili ve Edebiyatı

 

 

GAÜ Sri Lanka – Kısa dönem kursları

Akademik yıl içerisinde yaz döneminde kısa dönemlik eğitim fırsatlarından yararlanabilirsiniz !

GAÜ Sri Lanka yerleşkemizde verilen 2 veya 3 haftalık kurslara katılabilirsiniz. Dönemlik dersler arasından açılan derslerin arasından oluşan programlardan 1 veya 2 ders tercih ederek 2 veya 3 haftalık program boyunca eğitim alabilirsiniz.

Sri Lnaka’da kısa dönem kursların ücretlerini öğrenmek, Ayrıntılı bir bilgi edinmek ve açılacak olan dersler için ofisimize uğrayarak bilgi edinebilirsiniz. 

 Contact Us
Close

Contact Us

I want to ask about...